Tüm gün çalışıp, mis gibi uyku için Sleep Sommeil !

Eğer hem kurumsal bir hayatınız varsa hem evliyseniz hem de blog yazmak gibi bir hobiyi yoğun bir şekilde hayatınıza geçirmeye çalışıyorsanız işler biraz karışıyor. Hele bir de daha fazlasını yapabilirsin diye vır vır seni kitleyen bir arkadaşınız da varsa, vlog vlog vlog diye, yoruluyorsunuz. Allah’tan henüz çocuk yok. Neyse buraya nereden geldim, 9-6 çalışıyorum ve gerçekten masa başı olmayan, oradan oraya koşuşturduğum bir iş hayatım var; evliyim, komedi dükkanı bir evim, kafadan kontak bir kedim ve müthiş bir kocam var… Akşamları, canım kocam 5 kanaldaki maçlar (futbol, basketbol, voleybol, curling, ne bulursa) arası zaplarken, ben de blog yazıyorum, yorgun değilken ve evde işim yokken..

Şimdi size neden bu kadar şey yazdım, çünkü bu kadar yoğun, yorgun, çoğunlukla stresli bir hayatta beni rahatlatan ve vazgeçemediğim bir ürün var.. Bath&Body Works’ ü bilmeyen kalmamıştır artık. Muhteşem mumları, el kremleri, sabunları, body mistleri derken belki de herkesin dikkatini çekmeyen bir seriden bahsetmek istiyorum size. Aromatherapy Sleep serisinden Pillow Mist.

Bath&Body Works Aromatherapy Sleep Pillow Mist
Bath&Body Works Aromatherapy Sleep Pillow Mist

 

Eğer stresli eve geldiyseniz, rahat bir uyku çekmek istiyorsanız, kendinizi de şımartmayı seviyorsanız, uykudan 15 dakika kadar önce sprey ürünü yastığınıza sıkın ve kurumasını bekleyin sonra hop mis gibi uykuya… Bu kokunun şöyle bir etkisi oluyor, uykusuzluk çektiğinizde de sıkarsanız uyumanıza yardımcı oluyor çünkü size o önceki muhteşem uykularınızı hatırlatıyor… Açıkçası ben ürünü sadece geceleri değil, odamı havalandırdığımda yastıklarım koksun diye de kullanıyorum.

Aromatherapy Sleep serisinin diğer kullandığım ürünleri ise Body Wash&Foam Bath (Duş Jeli ), özellikle Pazar banyolarında müthiş bir uykuya sizi hazırlıyor.

Bath&Body Works Body Wash&Foam Bath
Bath&Body Works Body Wash&Foam Bath

 

Hand Soap (Sıvı El Sabunu), uykuyla alakasını kuramasam da kokusunu çok seviyorum o yüzden kullanıyorum.

Bath&Body Works Hand Soap
Bath&Body Works Hand Soap

Decorative Fragrance Refill (Fişe Takılan Ev Kokusu)… Tüm evi kokutan bu ev kokularını şiddetle tavsiye ederim..

Bath&Body Works Decorative Fragrance Refill
Bath&Body Works Decorative Fragrance Refill

 

Benim kullandığım esans Lavender Vanilla (Lavanta Vanilya) bir de Lavender Chamomile (Lavanta Papatya) serisi bulunuyor.

Linklerden diğer ürünleri ve ürünleri bulabileceğiniz mağazaları inceleyebilirsiniz. Ben bir deneyin derim..

Vazgeçemeyeceksiniz..

Sevgiler,

themervetuncer

http://www.bathandbodyworks.com/search/index.jsp?kwCatId=&kw=sleep&origkw=sleep&sr=1

http://www.shaya.com.tr/tr/magazalarimiz/?topZone=73

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Merve TUNCER

İçİnİz rahat bİr hamİlelİk İçİn Harmony Prenatal Test

Hamile olduğumu öğrendiğim günü an be an hatırlıyorum. O heyecan, mutluluk tarifi...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *