Size mutluluğunuzu yaratmanın formülünü vereceğim.

Size mutluluğunuzu yaratmanın formülünü vereceğim. Tabi eğer gerçekten istiyorsanız.

Düş + Zaman = Gerçeklik

veya şöyle anlatayım;

Ne bekliyorsak, gerçekleşir.

Hayatımın bir döneminden sonra çok daha pozitif biri olmaya, etrafımda pozitif insanları barındırmaya, gerçekten nasıl bir hayatım olmasını istediğimi düşünmeye başladım. Başta acı verici ve oldukça zorlayıcıydı. İnanması güçtü. Afalladığım, olmuyor asla olmayacak deyip ağladığım, aynada kendime boş boş baktığım oldu ama pes etmedim. ”Ben” dedim, ”hayal ettiğim gibi biri olacağım”. Deniyordu ki ”Dış dünya, senin psikolojinin maddeleşmiş halidir. Yaşamında çıkan her soruna, her zorluğa önceden onay veren sensin.” Tokat gibi yüzüme çarpan bu cümle ile öyle bir kendime gelmiştim ki vazgeçmem mümkün değildi.

İşte o gün bugündür, ben hiç pes etmedim. Deli dolu hayallerimin pesinden gitmesini ve bugünki Merve’yi yaratmayı öğrendim. Bu Merve’ yi yaratırken attığım her adımda, yediğim her lokmada düşündüm, düşünüyorum. O kız istedi, düşledi ve bugünki Merve oldu. Şimdi de bu kadının istedikleri, düşledikleri var.

Eğer siz henüz düşlemeye başlamadıysanız, kendi gerçekliğinizi yaratmadığınızı düşünüyorsanız, mutlu/kendi istediğim gibi bir ben yaratabilirim diyorsanız… ki bence demelisiniz, Stefano Elio D’Anna‘ nın Tanrılar Okulu kitabını okuyarak bu yola çıkabilirsiniz. Kitaptaki Dreamer karakteri size bütün detayları verecek. Yukarıdaki alıntılar da kitaptan.

Tanrılar Okulu
Tanrılar Okulu

 

2008 senesinde, Stefano‘nun bir seminerine katılmış sayılı şanslı insanlardan biri olarak, şunu diyebilirim ki ”değişim” bugünden yarına olan bir süreç değil ve kitapta anlatılanlara inanmak da kolay değil ama yaşamış biri olarak belirtmek isterim, bu kitap benim hayatımı tamamen değiştirdi.

Tanrılar Okulu
Tanrılar Okulu

 

Hatta zaman kaybetmeyin bence, hemen sipariş edin… Umarım seversiniz..

http://www.dr.com.tr/kitap/tanrilar-okulu/stefano-danna/felsefe/bilgelik/urunno=0000000324077?gclid=CjwKEAiA0uGmBRDwj7mE1v-LlCYSJADxH16OSAw556U0zQBcOKIQKmQyDTbZyJ69520x1QhfTSTH7xoCP0Pw_wcB

Sevgiler,

themervetuncer

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Merve TUNCER

İçİnİz rahat bİr hamİlelİk İçİn Harmony Prenatal Test

Hamile olduğumu öğrendiğim günü an be an hatırlıyorum. O heyecan, mutluluk tarifi...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *