Nars’ı Nasıl Bİlİrsİnİz?

Aslında çok makyaj yapmayı sevmem.

Herhalde fondöteni hayatımda sadece düğünümde yüzüme sürmüşümdür. Bir ara hadi fondöten kullanmıyorum BB krem kullanayım dedim, onu da beceremedim. Yüzü kaplayan herşeye karşıyım sanırım, yaşım elverdiğince. Fakat eğer neye zaafın var derseniz KİRPİK ! Dolayısı ile rimele yatırdığım paranın haddi hesabı yok. En sevdiğim makyaj, bol rimel ve kırmızı rujdur, başka bir şeye gerek yok. Ancak bu aralar kapkara göz makyajına da kafayı taktım. Smokey eye makyajı inanılmaz hoşuma gitmeye başladı, bir kaç markanın da kalemini ve farını da denedim. Olmadı. olmadı derken ya akşama doğru duman olup uçtular ya da akıp günlerdir uykusuzmuşum gibi bir görünüm verdiler. Ben de bu sevdadan vazgeçtim.

Nars Tilda Swinton
Nars Tilda Swinton

 

Normalde rujlarını büyük bir zevkle ve memnuniyetle kullandığım NARS markası, Beymen Zorlu mağazasına tanıtım için davet etti. Nars’ın yeni reklam yüzü Tilda Swinton ile olan görselleri beni o kadar etkiledi ki, o ara hiç niyetim olmasa da sadece o görselde tanıtılan kalemi denemek istedim (yukarıda).

MATTE VELVET SHADOW STICK
MATTE VELVET SHADOW STICK

 

Kalemin yapısı oldukça yumuşak olduğu için kolayca uygulanıyor, isterseniz kalem gibi, isterseniz sürdükten sonra dağıtarak far gibi kullanabiliyorsunuz. Hem gözünüzün üstünde hem altında uygulama yapabiliyorsunuz. Fiyatı 85 TL.

ZORLU BEYMEN NARS
ZORLU BEYMEN NARS

 

 

En güzel özelliği ise topaklanma yapmıyor ve son derece de kalıcı. Ayrıca akıp sizi acıların kadını pozisyonuna da düşürmüyor.

ZORLU BEYMEN NARS
ZORLU BEYMEN NARS

 

Diyeceğim o ki eğer baz ürün alacaksanız (kullanan arkadaşlarımdan biliyorum) ya da bu kalem gibi makyajınızın ana parçası bir ürüne ihtiyacınız varsa bence Nars’ı bir deneyin.

ZORLU BEYMEN NARS
ZORLU BEYMEN NARS

 

Bu arada bu ürün limited edition, stoklarla sınırlı. Eğer denemek isterseniz Beymen Zorlu mağazasında Nars yetkilisi Melek Hanım veya Nars City’s mağaza Müdürüne gidip blog ismini verirseniz ürünü denemeniz yardımcı olacaklardır.

ZORLU BEYMEN NARS
ZORLU BEYMEN NARS

 

Son olarak rujlarından aşağıdaki ruju kullanıyorum ve über memnunum, bitmesin diye dua ediyorum, fiyatı 85 TL ama değer çünkü müthiş kalıcı. Benim kullandığımın renk kodu Tonkin. Bu seriyi de muhakkak deneyin.

Zorlu Beymen Nars  Tonkin
Zorlu Beymen Nars Tonkin

 

Sonuç olarak ben Nars‘ı çok iyi bilirim, sabah sürün akşama kadar suratınızda kalan ürünleri olan bir marka olarak.

Sevgiler,

themervetuncer

Written By
More from Merve TUNCER

İçİnİz rahat bİr hamİlelİk İçİn Harmony Prenatal Test

Hamile olduğumu öğrendiğim günü an be an hatırlıyorum. O heyecan, mutluluk tarifi...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *