#gunduzkurumsalgecepankir

Bu ara hep kuaförlerden gidiyorum..

Normalde Toyzshop, D&R ve benzeri yerlerde minik minik kızların saçlarına taktığı saç süsleri olarak gördüğüm renkli saçları hiçbir zaman sevmemişimdir. Hatta en son kuzenim Selvinaz’a yılbaşı hediyesi bakarken Hamley’s in çoçuklara özel makyaj malzemeleri bölümünde saç aksesuarı olarak da, bu renkli uzun saçlardan vardı.

Gelmiş geçmiş en sevdiğim sosyal mecra olan Instagram‘da gezerken, gözüme takılan bir fotoğraftan (aşağıda) o kadar etkilendim ki bir üst paragrafta anlattıklarımı sanki ben yazmamışım gibi olaya bütün bakış açım değişti.

2015-01-27 10.33.17

Meğer bu renkli boya ne kadar klas durabiliyormuş ! Şimdi olay bunu benim ‘KURUMSAL’ hayatıma uyarlamaktaydı. Boyayı öyle bir yere uygulamalıydım ki gündüz kurumsal/gece pank olmalıydım, evet yeni mottom bu: #gunduzkurumsalgecepankir

Asıl en zoru geliyor tabi ki kuaför?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Bknz. Bir önceki post: http://themervetuncer.com/2015/01/22/korku-kusagi-serisi-1-paranormal-kuaforler/

Beni takip edenler bilir, çok yakın bir arkadaşım var Rose. Bakım, kozmetik, makyaj vs dedin mi Google‘dan ötedir kendisi. Rose’a yukarıdaki fotoğrafı gösterdim ve istiyorum dedim; şak diye bir fotoğrafımı çekti ve kuaförüne yolladı, 5 dakika sonra ‘ok Merve, gidiyorsun, yapılırmış, Ulaş olur dedi’ dedi bana. Zaten bir anda kendimi olayın içinde buldum ve çıkmam imkansızdı.

Beşiktaş’ta ‘Önder Tiryaki Hair&Make Up Design’ artık yeni kuaförümdür, bu böyle biline. Ulaş da vazgeçilmezim. Zaten Ulaş herkesle ilgilenmiyor, ben de Rose’un kontenjanından faydalandım. Kendisi yakışıklı ötesi olmakla kalmayıp bir o kadar da komik biri ve en sevdiğim kuaför özelliğine sahip, tepende boş boş konuşmuyor.

Önder Tiryaki
Önder Tiryaki

 

Ulaş’a saçıma yapmak istediğimi, nereye yapacağımızı vs anlatınca bir ordinaryus edasında çalışmaya başladı. SONUÇ: Kusursuz. Sadece boya değil, sinirden kendimin kesmiş olduğum perçemlerimi de düzelttirdiğim için makasını da denedim, kesimi de başarılı. Bu arada kendisi Medcezir dizisi seti Serenay Sarıkaya kuaförü. Yani kızlar, bence Ulaş’a bir ulaşmaya çalışın.

Boyanın yerini de o kadar güzel ayarladık ki, normalde benim gözüme hiç batmıyor ve rahatsız etmiyor; saçım hareket edince yeşil renk ortaya çıkıyor.

IMG-20150123-WA0003

Saçım yapılırkenki videolarım ve yakışıklı Ulaş vlog’ta aşağıdaki linkte.

https://www.youtube.com/watch?v=w1Qc5J2OuoY

Kanalıma abone olmayı unutmayın..

Sizi seviyorum,

themervetuncer

Written By
More from Merve TUNCER

İçİnİz rahat bİr hamİlelİk İçİn Harmony Prenatal Test

Hamile olduğumu öğrendiğim günü an be an hatırlıyorum. O heyecan, mutluluk tarifi...
Read More

2 Comments

  • Ulaş saçini yesile boyamiyor adeta atomu parcaliyor. Bu kadar mi ciddiyetle ugrasilir. Bravo ve ayrica harika olmus Mervecim!!! Takipteyim!!!

  • Merhabalar boya icin ne kadar ucret verdiniz acaba?bende bi renli sac fotografi gormustum instagram sayfalarinda ondan yaptirmak istiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *